Parafia Groszowice

Ul ks Jerzego Popiełuszki 13. Konto Bank PKO S.A. w Opolu,. 83 1240 1633 1111 0000 2652 0061. Ewangelia wg św. Jana 6,51-58. Jezus powiedział do Żydów Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata. Sprzeczali się więc między sobą Żydzi mówiąc Jak On może nam dać swoje ciało na pożywienie? Rzekł do nich Jezus Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam. List do Efezjan 5,15-20. Przemawiając do siebie wz.

OVERVIEW

The web page parafiagroszowice.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have examined sixteen pages inside the web site parafiagroszowice.pl and found one website referring to parafiagroszowice.pl.

PARAFIAGROSZOWICE.PL TRAFFIC

The web page parafiagroszowice.pl is seeing fluctuating levels of traffic through the year.
Traffic for parafiagroszowice.pl

Traffic ranking (by month) for parafiagroszowice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiagroszowice.pl

WHAT DOES PARAFIAGROSZOWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiagroszowice.pl Mobile Screenshot of parafiagroszowice.pl Tablet Screenshot of parafiagroszowice.pl

PARAFIAGROSZOWICE.PL SERVER

I found that a lone root page on parafiagroszowice.pl took four thousand three hundred and forty-four milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
87.98.239.3

We caught that parafiagroszowice.pl is operating the Apache os.

Parafia Groszowice

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page had the following in the web site, "83 1240 1633 1111 0000 2652 0061." We viewed that the web site stated " Jezus powiedział do Żydów Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba." It also said " Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata. Sprzeczali się więc między sobą Żydzi mówiąc Jak On może nam dać swoje ciało na pożywienie? Rzekł do nich Jezus Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam. List do Efezjan 5,15-20."

ANALYZE SUBSEQUENT BUSINESSES

Parafia Imielno

Po dojsciu pielgrzymki Msza swieta.

Polska Parafia i Polski Ośrodek Katolicki w Leeds

Polska Parafia Rzymsko-Katolicka w Leeds pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Zdjęcia z komunii są do odebrania a niedziele od 12. CZWARTKOWE PORANKI PRZY KAWIE W NASZYM OŚRODKU. Sama idea udowodnienia Brytyjczykom, że bez Polaków państwo miałoby problem.

Parafia Miękinia informacje o życiu parafii Miękinia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 VIII 2015 R. 30 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego obok kościoła. Uzyskane środki będą przeznaczone na potrzeby misyjne. Nasz odpust parafialny odbędzie się 09. odprawi i homilię wygłosi rektor MWSD we Wrocławiu ks.

Polska Szkoła Frankfurt

Zur Förderung der polnischen Sprache,. Kultur und Tradition in Deutschland e. Kopiowanie oraz wykorzystywanie zamieszczonych materiałów bez zgody autora jest zabronione.

Strona poświęcona Biblii - Menu

Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej. Biblia - istota i rola w kulturze. Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej.